O Webshare

Když jsme se 10. 9. 2009 rozhodli vytvořit službu Webshare, byl to jen náš koníček. Po 3 letech jsme zjistili, že si Webshare oblíbilo tisíce uživatelů, a proto jsme se rozhodli ze starého Websharu udělat službu konkurenceschopnou největším českým filehostingům a nabídnout uživatelům maximální komfort při práci s jejich daty.

Webshare v krátkosti

Náš tým tvoří tým čtyři lidé, z čehož dva administrátoři, Zbyněk a Lukáš se starají o chod a správu serverů, Adam programuje web a Honza dělá design a marketing. Webshare už nebereme jen jako "garážový projekt", ale chceme vytvořit komplexní uložiště, které umožňuje uživatelům ukládat si svá data, pracovat s nimi na různých zařízeních a v případě potřeby je sdílet se svými přáteli.

Naše ambice jsou velké a nebojíme se všem sdělit, že Webshare chceme posunout na úroveň služeb, které jsou v Čechách i na Slovensku nejpopulárnější.

Plánujeme

Webshare nebude jen o nahrávání a stahování dat. Chceme uživatelům poskytnou prostor pro práci, správu a synchronizaci jejich dat. Chystáme chytré desktopové řešení a mobilní aplikace. Je nač se těšit.

Závěr

Chtěli bychom všem uživatelům vzkázat, že jejich požadavkům budeme naslouchat. Webshare neděláme už jen pro sebe, ale pro všechny.

Nahrávám

Uživatel

Moderní úložiště pro Vaše data, která můžete sdílet s Vašimi přáteli.